Сторінка на стадії наповнення

Результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2022 році на території Лиманської сільської ради, внесених в Перелік земельних ділянок, які можуть підлягати першочерговому продажу встановлено переможців конкурсу по земельним ділянкам:

17:31 17.10.2022

Результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2021 році на території Лиманської сільської ради, внесених в Перелік земельних ділянок, які можуть підлягати першочерговому продажу встановлено переможців конкурсу по земельним ділянкам:

17:45 16.07.2022

Дітям від щирих сердець

Напередодні зимових свят всі починають готувати подарунки, мріяти. Кожен чекає чогось особливого для себе. Винятком не стають і діти, які залишилися за волею долі без батьківських тепла і опіки! Вони так само, та напевно ще сильніше, чекають на чарівну казку і в кожного є своє заповітне бажання!

12:39 06.12.2021