Чи застосовуються РРО/ПРРО при наданні ломбардами фінансових послуг

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що відповідно до п. 1 ст. 30 Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-ІХ «Про фінансові послуги та фінансові компанії» ломбард – це фінансова установа, яка на підставі ліцензії на діяльність ломбарду має право надавати фізичним особам фінансові послуги з надання коштів та банківських металів у кредит у вигляді ломбардних кредитів.

10:21 26.03.2024

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції із застосуванням РРО або програмних РРО під час торгівлі підакцизними товарами!

Державна податкова служба України нагадує, що наразі діють коди згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі – УКТ ЗЕД), запроваджені Законом України від 19 жовтня 2022 року № 2697-IX «Про Митний тариф України».

10:18 26.03.2024

Деклараційна кампанія 2024: на вебпорталі ДПС розміщено приклади заповнення податкової декларації

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року. Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи:

10:15 26.03.2024

На Одещині затримано аферистів, які «продавали» в мережі дрони на потреби ЗСУ

Кіберполіцейські Одещини спільно зі слідчими ГУНП в Одеській області викрили двох осіб, які привласнювали кошти громадян (https://cyberpolice.gov.ua/.../policzejski-odeshhyny.../) під приводом продажу квадрокоптерів та пригону автівок з-за кордону на потреби захисників України.

15:53 07.03.2024

Привласнювали віртуальні активи під приводом онлайн-заробітку

Правоохоронці встановили дев’ятьох членів угруповання, які шляхом обману привласнювали віртуальні активи громадян. Фігурантам оголошено підозру та обрано запобіжні заходи. Їм загрожує до 12 років ув’язнення.

17:06 05.03.2024